Особливості обробки Corian® з великими вкрапленнями

07.04.2011

Декори: White Chips, Black Chips, Savannah, Cocoa Brown, Gravel, Gray Fieldstone, Macadam, Platinum, Atlantis, Caribbean, Silver Birch, Mediterranean, Gray Fieldstone, Fossil, Beige Fieldstone, Sahara, Whitecap, Antarctica.

Характерною особливістю цих декорів є наявність в їх складі великих вкраплень. Ці вкраплення розташовуються у товщі листа ближче до лицьової поверхні. Під час виготовлення окрайків необхідно вибрати чверть (фальц глибиною у половину товщини листа), щоб на торцевій стороні стільниці не було видно дрібнофактурного прошарку. Шов може побічно підкреслюватися тим, що великі вкраплення мають рівний зріз.

Процес термоформування проходить за температури 175 °С. Мінімальний внутрішній радіус 75 мм для матеріалу завтовшки 12 мм, для 6 мм — 25 мм. У разі загину на мінімальний радіус або близький до нього краще спочатку спробувати на невеликому примірнику, оскільки із зовнішнього боку навколо великих вкраплень можуть з'явитися мікротріщини.

Декори: White Chips, Cocoa Brown, Gravel, не рекомендовані для кухонних стільниць та інших поверхонь інтенсивного використання.

Застосовуються усі види полірування: матове, напівглянсове, глянсове. Для кухонних стільниць та інших поверхонь інтенсивного використання застосовуються матове й напівглянсове полірування. Для елементів оздоблення, декоративних виробів і малих архітектурних форм застосовується напівглянсове й глянсове полірування.

Поділитися

Стрічка новин: