Робота у компанії

carrier_plastics

«Зробимо краще разом!»

«Пластікс-Україна» — це найбільший дистриб'ютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтер'єрів, промисловості, будівництва та упакування.
Компанія входить до найбільшої у Центрально-Східній Європі групи компаній Plastics, офіси якої розміщені в Польщі, Росії, Прибалтиці, Україні, Молдові та Грузії.

Сьогодні «Пластікс-Україна» присутня у 20-ти містах України.
Наша компанія — відповідальний роботодавець.
Усі успіхи та досягнення «Пластікс-Україна» є результатом роботи професійної команди працівників, які складають найцінніший капітал компанії. Саме вони працюють з постачальниками в усьому світі для того, щоб забезпечити своїх клієнтів найякіснішими полімерними матеріалами в найрізноманітніших сферах застосування. Саме вони піклуються про надання вичерпних консультацій щодо застосування цих матеріалів. Саме вони забезпечують у разі необхідності своєчасне постачання товару клієнту.

Ринок полімерних матеріалів пов'язаний з розвитком технологій виробництва полімерів, і тому він дуже стрімко розвивається. З кожним днем ​​він стає все більш цікавим і різноманітним як з боку палітри матеріалів, так і з боку сфери і можливостей їх застосування. Тому розвиток наших працівників — це запорука успіху компанії «Пластікс-Україна». Ми постійно шукаємо і пропонуємо працівникам нові можливості для професійного розвитку шляхом поставлення цікавих повсякденних завдань та розвитку їх знань, умінь і навичок в Академії «Пластікс».


Співробітники «Пластікс-Україна» отримують не тільки широкі перспективи кар'єрного розвитку, а й неоціненний досвід роботи в престижній міжнародній компанії.

 

Хочете працювати у «Пластікс»?

Заповніть форму нижче.

ПРОДУКТИ