Історія Plastics

Derec_Ireneyw

Історія компанії «Пластікс-Україна» — це історія наших досягнень та професіоналізму. Вона почалася у січні 2008 року шляхом об'єднання двох компаній — «Світ реклами» та «Туплекс-Україна», які з середини 90-х встигли завоювати повагу українських клієнтів як надійні й чесні постачальники.


Метою нашого об'єднання було забезпечення кращим сервісом і швидкістю обслуговування клієнтів. Для цього ми об'єднали людський ресурс, матеріальний ресурс (розширення асортименту) і логістику постачання від виробника до нашого клієнта.

Ми пройшли довгий шлях від становлення до процвітання, знаходячи і пропонуючи клієнтам нові рішення, нові продукти й нові технології. Для провідних світових виробників полімерних матеріалів ми стали довгостроковим і надійним партнером в Україні.

Щодня ми намагаємося забезпечувати найвищу якість у всьому, що ми робимо, приділяючи максимум уваги кожному нашому клієнтові.

 

                                                                                 Співзасновник і Генеральний директор
                                                                                 ТОВ «Пластікс-Україна»
                                                                                 Іренеуш Дерек


Для довідки
Компанія «Свiт реклами» заснована в грудні 1996 року. Була найбільшим постачальником самоклеючих плівок в Україні. Головний офіс компанії розміщувався за звичною адресою: вул. Межигірська, 82-А, корпус Б, де зараз розміщений головний офіс «Пластікс-Україна».

Компанія «Туплекс-Україна» заснована у травні 1998 року. Була найбільшим постачальником листових полімерних матеріалів. Входила до групи компаній Tuplex — найбільшої в Східній Європі торговельної мережі. Сьогодні Tuplex працює у 8 країнах Центральної та Східної Європи.

ПРОДУКТИ