INTERNATIONAL
«Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтерʼєрів, промисловості, будівництва та упаковки «Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії
International

Головний офіс у Києві

вул. Полярна, 20-B, Київ, 04201, Україна

Полімерні матеріали від Plastics Україна - фото Map4
Каталог продукції
Київська обл.
Київська обл.
Оплатити рахунок

IPB

Industrial Plastics Belgium (I.P.B. nv)

Посилання на сайт: https://www.iplast.be/en/ 

IPB спеціалізується на екструзії високоякісних пластикових листів і перетворенні цих листів у індивідуальне рішення для вашої упаковки.

Industrial Plastics Belgium (I.P.B. nv) була заснована в 1984 році і спеціалізується на екструзії високоякісних пластикових листів. Постійні інвестиції у високотехнологічні екструзійні заводи та постійні дослідження та розробки дали нам можливість постачати нашим клієнтам високоякісну та конкурентоспроможну продукцію.

Прагнення до інновацій, підприємливість, відкрите спілкування та безглузда політика є основними цінностями, які зробили IPB одним із лідерів ринку у своєму секторі. Якість є ключовою в IPB. Високоякісні продукти є результатом продуманих стандартів якості та складних процедур. Тому наша компанія має сертифікат ISO 9001 з 1996 року.