INTERNATIONAL
«Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтерʼєрів, промисловості, будівництва та упаковки «Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії
International

Головний офіс у Києві

вул. Полярна, 20-B, Київ, 04201, Україна

Полімерні матеріали від Plastics Україна - фото Map4
Каталог продукції
Київська обл.
Київська обл.
Оплатити рахунок

Політика компанії

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ

ТОВ «ПЛАСТІКС-УКРАЇНА» та її працівники пройшли довгий шлях від становлення до процвітання. 

В своїй діяльності ПЛАСТІКС-УКРАЇНА прагне до успіху знаходячи і пропонуючи клієнтам нові рішення, нові продукти й нові технології. Для провідних світових виробників полімерних матеріалів ПЛАСТІКС-УКРАЇНА  є гарантом довгострокових, надійних та стабільних відносин. 

Ми цінуємо свою ділову репутацію та керуємося цінностями, які допомагають нам удосконалюватися та розвиватися.

Ми поважаємо чинне законодавство, включаючи міжнародні закони, права людини, чесні взаємовідносини та прозору співпрацю, вимагає того ж від своїх співробітників та  партнерів по бізнесу,

Усе це досягається з дотриманням діючих у компанії правил законослухняної та відповідальної поведінки. В основі такого підходу лежить Корпоративна політика, яка визначає та описує основні цінності й принципи, правила етики та ділової поведінки всіх Співробітників відповідно до корпоративних цінностей та норм Компанії, що відіграють найважливішу роль у практичній діяльності.

БАЧЕННЯ ТА ЦІННОСТІ

Наше бачення –ми працюємо в ім’я прогресу та процвітання українських виробників. Наші матеріали несуть нові ідеї в вирішенні різноманітних задач – з полімерів виготовляють протези, медичні засоби, басейни для підтримання здорового способу життя, упаковку для збереження свіжості продуктів харчування, полімерами утеплюють будинки з метою енергозбереження, декоративні полімерні матеріали використовують для облаштування затишної оселі, їх також використовують для виготовлення торгівельних обладнань та якісних вивісок, які нас оточують – нині майже всюди використовуються полімери.

Ми – Компанія-дистрибутор, що динамічно розвивається і прагне до лідерства у сфері постачання полімерних матеріалів від європейських виробників до українських виробничих компаній. Ми постачаємо якісний матеріал та допомагаємо кожного дня обирати клієнтам оптимальні рішення для їх бізнес-задач. В основі нашого успіху – люди, ефективність, передові матеріали.

Наші цінності – ключовий елемент культури Компанії, який є основою діяльності Компанії поєднуючи різних людей в успішну команду, визначає розвиток компанії та є орієнтиром у повсякденній роботі всіх наших співробітників. 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПОЛІТИКА КОМАНІЇ

ТОВ «ПЛАСТІКС-УКРАЇНА» дотримується у своїй діяльності принципів законності, прозорості та добропорядності, не допускаючи будь-яких протизаконних чи протиправних дій,  порушень встановлених чинним законодавством.

Ми вимагаємо від себе та своїх співробітників, Партнерів відповідального ставлення до виконання обов’язків, результатів своєї праці, а також дотримання принципів прозорості,  справедливості та доброчесності, високих етичних стандартів у своїй професійній діяльності та у взаємовідносинах один з одним.

Відповідно до Антикорупційної політики Компанії ми не допускаємо проявів корупції, хабарництва та шахрайства як в середині Компанії та і у взаємовідносинах з нашими Партнерами. Протидіємо конфлікту інтересів, які можуть призвести до негативних наслідків стосовно репутації та фінансового стану Компанії.

З метою підтримки вищезазначених  принципів в Компанії затверджено Кодекс корпоративної етики, Антикорупційну Програму, відповідні Політики,  Норми Поведінки BSCI.

У зв’язку з чим, у процесі нашої співпраці, підписуємо з нашими партнерами Договори в яких викладено  Антикорупційного застереження, щодо протидії шахрайству, хабарництву та корупції, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, дотримання режиму міжнародних санкцій шляхом внесення, яке закріпить взаємні зобов’язання в даному питанні.

Якщо Вам стало відомо про факти конфлікту інтересів, здійснення тиску на співробітників, порушення внутрішніх політик і процедур, шахрайства, корупції, зловживання службовим становищем і довірою, порушення прав учасників партнерських відносин, просимо вас повідомити про них одним із зазначених нижче способом:

написавши листа на елекронну адресу compliance@plastics.ua

сповістивши безпосередньо Уповноваженого Компанії з реалізації антикорупційної програми за телефоном: +38 (067) 6537801

ПОЛІТИКА КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Для ТОВ «ПЛАСТІКС-УКРАЇНА» корпоративна соціальна відповідальність – це  ведення бізнесу з  відповідальним ставленням до працівників, партнерів, держави, суспільства, навколишнього середовища; активна соціальна позиція, що полягає в гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, шляхом запровадження   на добровільній ініціативі соціально спрямованих, некомерційних заходів, з метою задоволення потреб та якісного  поліпшення внутрішнього та зовнішнього середовища Компанії.

                ТОВ «Пластікс-Україна» підтримує певні соціальні проекти та благодійні заходи.

ТОВ «Пластікс-Україна» є учасником Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комлаєнсу «UNIC» https://unic.org.ua/.  19 травня 2017 року «UNIC» була представлена Радою  бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку, як нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро.

Крім зазначеного, ТОВ «ПЛАСТІКС-УКРАЇНА», як компанія зі 100-відсотковим польським капіталом долучена Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі до групи компаній які прийматимуть участь у реалізації програми відбудови України.