INTERNATIONAL
«Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії, цифрового друку, декоративного оформлення фасадів та інтерʼєрів, промисловості, будівництва та упаковки «Пластікс-Україна» - великий дистрибʼютор матеріалів для сучасної рекламної індустрії
International

Головний офіс у Києві

вул. Полярна, 20-B, Київ, 04201, Україна

Полімерні матеріали від Plastics Україна - фото Map4
Каталог продукції
Київська обл.
Київська обл.
Оплатити рахунок

Karton

Karton - провідний виробник поліпропіленових листів

Посилання на сайт: https://www.karton.it/en

Сорок років досвіду дозволив Karton стати провідним підприємством у виробництві твердих і гофрованих поліпропіленових (ПП) листів.

Цей сімейний бізнес був заснований приблизно п’ятдесят років тому двома братами, Маттео та Роберто Брессанами, які раніше займалися управлінням транспортними послугами.

Спочатку Karton трансформувала картонну упаковку, звідки й пішла назва компанії.

Компанія була першою в Італії, яка зрозуміла зростаючу потребу в індивідуальних пакувальних рішеннях для меблевої промисловості, яка була на піку її розширення в той час, особливо в північно-східній Італії.

Нова технологія, яка полягає в екструзії гофрованих листів ПП, вперше з’явилася в Європі.

Усі цікаві властивості гофрованого картону (легкий, легко трансформуватись, захисний...) поєднуються з чудовими механічними властивостями поліпропілену (більша стійкість до ударів, водонепроникність, можливість переробки).

 Доведено, що новонароджений матеріал пропонує широкий спектр переваг порівняно з гофрокартоном.

Незабаром, коли ринок все ще був нездатний конкурувати лише через вищу вартість ПП порівняно з картоном, Cartonplast® (ПП-лист) був прийнятий як багаторазова упаковка.

Такий інноваційний проект був високо оцінений, але в той же час він був амбітним, враховуючи, що ринку Cartonplast® практично не існувало і його потрібно було розвивати з нуля.

У менш легкі часи, завдяки інвестиціям у дослідження та розробки, завдяки непохитній наполегливості, спрямованій на вдосконалення продуктів, такі зусилля нарешті були винагороджені.

Картон незабаром освоїла техніку екструдування гофрованих і суцільних поліпропіленових листів, ставши беззаперечним лідером в Італії та всій Європі у виробництві багаторазової упаковки. 

У вісімдесятих роках Karton передбачливо націлився на інтернаціоналізацію бізнесу, закріпившись на європейських ринках, починаючи з німецькомовних країн.

Справді, це було в Німеччині, країні, яка завжди мала дуже передовий підхід до сталого розвитку, де ми започаткували бізнес з об’єднання шарів для великих виробників скла.

Тоді була заснована група Cartonplast, яка в наступні роки стала успішною багатонаціональною групою.

Потім ми зосередилися на розвитку інших сфер бізнесу: харчової промисловості, електропобутової техніки, автомобільної промисловості, сільського господарства та будівництва, зі збільшенням товарообігу та ноу-хау, що охоплює широкий асортимент продукції.

Такі розробки завжди йшли рука об руку з нашим постійним прагненням задовольнити потреби наших клієнтів, досягнувши сертифікованої системи менеджменту відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 та ISO 45001.

 

Karton продовжує розвиватися і твердо вірить у модель сталого зростання, як з економічної, так і з екологічної точки зору.