Новини

❄ Зимові знижки на кварцовий камінь Silestone та ультракомпактний матеріал Dekton ❄

17.01.2021

З 18 січня до 28 лютого ми надаємо знижку 20% на кварцовий камінь Silestone та знижку 15% на ультракомпактний матеріал Dekton.

Графік роботи в період локдауну

11.01.2021

Графік роботи в період локдауну

Різдвяно-новорічна акція «Допомога полякам на Сході»

07.01.2021

Чергова акція «Допомога Полякам на Сході», організована під патронатом польської Президентської Пари, потрапила протягом різдвяних та новорічних свят до численних адресатів в Україні.

Увага! Змінилися номери міських телефонів підрозділів

30.12.2020

В більшості підрозділів «Пластікс-Україна» змінились номери міських телефонів. Нові телефони дивіться нижче. На сторінці сайту «Контакти» номери вже оновлені.

❄ Графік робіт в період Різдва і Нового Року

21.12.2020

Інформуємо Вас про графік робіт підрозділів «Пластікс-Україна» в грудні 2020 року

Підрозділ в Хмельницькому тимчасово не працює

18.12.2020

За технічними причинами наш підрозділ в Хмельницькому не сьогодні на працюватиме. Замовлень та відвантажень робити не зможемо. Приносимо вибачення за незручності!

Статті

Ікона дизайну

05.08.2011

LEM NATURE - це вдосконалена розробка класичного дизайну, здійснена за допомогою компанії Blow Out LLC в співпраці з компанією Дизайн-панелі. Чашоподібні сидіння були виготовлені за технологією Invision Nature (тобто з використанням природних матеріалів - трав, квітів, насіння і так далі), вісім різних орнаментів на вибір. LAPALMA ліцензувала продукцію LEM NATURE ексклюзивно для компанії Blow Out LLC, як і вказує гравіювання на каркасі виробу.

Особливості обробки Corian® колекції «Ілюмінація»

07.04.2011

Характерною особливістю цих декорів є їх покращена провідність світла. Це накладає певний відбиток на властивості матеріалу. Якщо з'єднати елементи виробу під кутом 90°, тоді кути і ребра на просвіт будуть темнішими, ніж площина.

Особливості обробки Corian® колекції «Камінь»

07.04.2011

Характерною особливістю цих кольорів є малюнок, що не повторюється, імітує візерунки природнього каменю. При зрощенні деталей виробу шов буде помітний із-за неспівпадіння візерунка. Для того, щоб мінімізувати ці розбіжності візерунка, необхідно при розкрої листа враховувати розташування кромок і бортів.

Особливості обробки Corian® з металевими блискітками

07.04.2011

Характерною особливістю цих декорів є наявність в їх складі металевих вкраплень у вигляді плоских блискіток. Ці блискітки розташовані по...

Особливості обробки Corian® з великими вкрапленнями

07.04.2011

Характерною особливістю цих декорів є наявність в їх складі великих вкраплень. Ці вкраплення розташовуються в товщі листа ближче до лицьової поверхні. При виготовленні кромки необхідно вибрати чверть (фальц глибиною в половину товщини листа), щоб на торцевій стороні стільниці не було видно дрібнофактурного прошарку. Шов може побічно підкреслюватися тим, що великі вкраплення мають рівний зріз.

Особливості обробки однотонних декорів Corian®.

07.04.2011

Характерною ознакою цих декорів є повна відсутність будь-яких вкраплень. Темні та насичені кольори дещо твердіші через більший вліст пігменту. Це відображається на збільшенні часу полірування. При підготовці до склеювання насичених та темних декорів потрібно використовувати нові фрези, щоб уникнути побіління шва. Білі та наближені до білого декори необхідно знежирити спіртом, в іншому випадку існує імовірність отримання темнішого шва. На однотонних декорах можу бути видима на відблист тонка ниточка товщиною з волосинку.